Autor Tema: [Format] Lawsuit Request  (Posjeta: 56 vremena)

Frank Vaughn

• Deputy Mayor
  • Guest
[Format] Lawsuit Request
« u: Siječanj 19, 2021, 11:09:18 poslijepodne »

SAN ANDREAS COURTHOUSE
LAWSUIT REQUEST
JUSTITIA ET VERITAS

__

IME PREZIME,
Tužioc(i),

protiv

IME PREZIME
Tužen(i)
_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Tužioc pod imenom, IME PREZIME, podnosi ovu tužbu i zastupan je od strane:
    [  ] PRO SE ZASTUPANJE (SAMOSTALNO)

[  ] LICENCIRANOG ADVOKATA, imena, IME PREZIME (broj licence).

I. Navedite pozadinu priče, situacija i razlozi zašto podižete tužbu:

• [1] ODGOVOR
  • [2] ODGOVOR
  • [3] ODGOVOR

II. Navedite precizno stavke iz Penal Code of San Andreas koje su prekršene:

• [1] ODGOVOR
  • [2] ODGOVOR
  • [3] ODGOVOR

III. Priložite popis svjedoka koje želite pozvati u ovom sudskom procesu:

• [1] ODGOVOR
  • [2] ODGOVOR
  • [3] ODGOVOR

IV. Priložite dokazni materijal koji ima povezanost s ovim sudskim procesom:

• [1] ODGOVOR
  • [2] ODGOVOR
  • [3] ODGOVOR

V. Navedite što tražite od Superior Court u ovom sudskom procesu protiv optuženog/ih:

• [1] ODGOVOR
  • [2] ODGOVOR
  • [3] ODGOVOR

VI. Izjave o predanim podatcima:

• [1] IZJAVA TUŽIOCA: Ja, [Ime i Prezime], potvrđujem da sve informacije i podatke koje sam objasnio i priložio Superior Courtu su u potpunosti istinite i točne, te da na niti jedan način ne uključuje niti jednu drugu osobu, koja nije navedena u postupku zbog kojeg bi mogao biti moguć sudski progon. Također, prihvaćam da uplatim 1,000.00 USD za podizanje ove tužbe, ukoliko ja "Tužitelj" izgubim u ovom sudskom postupku. Svjestan sam da bilo kakva lažna informacija navedena u ovoj optužnici može dovesti do sudskog progona zbog kršenja Penal Code of San Andreas, (4)06.
  • [2]  IZJAVA ADVOKATA: Ja, IME PREZIME (broj dozvole), potvrđujem da sam bio pristupan prilikom pisanja tužbe i da sam pregledao ovdje sadržane podatke i da je ona valjano napisana. Svjestan sam da bilo kakva lažna informacija navedena u ovoj optužnici može dovesti do sudskog progona zbog kršenja Penal Code of San Andreas, (4)06 te oduzimanja odvjetničke licence što automatski znači otpuštanje u odvjetničkoj komori.

DATUM: DD/MM/YYYY
Potpis:

Citat:
** OBAVEZNO popuniti u protivnom će biti odbijeno na OOC osnovi **
Vaš Forum Nick:
Forum Nick Tag optuženog/ih:

Frank Vaughn

• Deputy Mayor
  • Guest
Odg: [Format] Lawsuit Request
« Odgovori #1 u: Siječanj 19, 2021, 11:09:56 poslijepodne »
(( Naslov teme: Ime Prezime v. Ime Prezime ))

[box][center][img]http://i.imgur.com/5BH036F.png[/img]
[size=12pt][font=trebuchet ms]SAN ANDREAS COURTHOUSE[/font][/size]
[font=trebuchet ms][size=14pt][b]LAWSUIT REQUEST[/b][/size]
[size=12pt][i]JUSTITIA ET VERITAS[/i][/size][/font]
[color=white][b]__[/b][/color][/center]

[center][size=11pt][u][i]IME PREZIME[/i][/u],
Tužioc(i),

[i]protiv[/i]

[u][i]IME PREZIME[/i][/u]
Tužen(i)[/size][/center]
_______________________________________________________________________________________________________________________________________[hr][hr]
[left]
Tužioc pod imenom, IME PREZIME, podnosi ovu tužbu i zastupan je od strane:
[list]
[  ] PRO SE ZASTUPANJE (SAMOSTALNO)

[  ] LICENCIRANOG ADVOKATA, imena, IME PREZIME (broj licence).
[/list][hr][hr]
[center][size=12pt]I. [b][u]Navedite pozadinu priče, situacija i razlozi zašto podižete tužbu:[/u][/b][/size][/center][hr]
[list][li][size=11pt][1][/size] [i]ODGOVOR[/i][/li]
[li][size=11pt][2][/size] [i]ODGOVOR[/i][/li]
[li][size=11pt][3][/size] [i]ODGOVOR[/i][/li][/list]
[/left][hr][hr]
[left]
[center][size=12pt]II. [b][u]Navedite precizno stavke iz Penal Code of San Andreas koje su prekršene:[/u][/b][/size][/center][hr]
[/left][hr][hr]
[left]
[center][size=12pt]III. [b][u]Priložite popis svjedoka koje želite pozvati u ovom sudskom procesu:[/u][/b][/size][/center][hr]
[/left][hr][hr]
[left]
[center][size=12pt]IV. [b][u]Priložite dokazni materijal koji ima povezanost s ovim sudskim procesom:[/u][/b][/size][/center][hr]

[center][size=12pt]V. [b][u]Navedite što tražite od Superior Court u ovom sudskom procesu protiv optuženog/ih:[/u][/b][/size][/center][hr]
[/left][hr][hr]
[left]
[center][size=12pt]VI. [b][u]Izjave o predanim podatcima:[/u][/b][/size][/center][hr]
[list][li][size=11pt][1][/size] [b]IZJAVA TUŽIOCA[/b]: Ja, [Ime i Prezime], potvrđujem da sve informacije i podatke koje sam objasnio i priložio Superior Courtu su u potpunosti istinite i točne, te da na niti jedan način ne uključuje niti jednu drugu osobu, koja nije navedena u postupku zbog kojeg bi mogao biti moguć sudski progon. Također, prihvaćam da uplatim 1,000.00 USD za podizanje ove tužbe, ukoliko ja "Tužitelj" izgubim u ovom sudskom postupku. Svjestan sam da bilo kakva lažna informacija navedena u ovoj optužnici može dovesti do sudskog progona zbog kršenja Penal Code of San Andreas, (4)06.[hr][/li]

[li][size=11pt][2][/size]  [b]IZJAVA ADVOKATA[/b]: Ja, IME PREZIME (broj dozvole), potvrđujem da sam bio pristupan prilikom pisanja tužbe i da sam pregledao ovdje sadržane podatke i da je ona valjano napisana. Svjestan sam da bilo kakva lažna informacija navedena u ovoj optužnici može dovesti do sudskog progona zbog kršenja Penal Code of San Andreas, (4)06 te oduzimanja odvjetničke licence što automatski znači otpuštanje u odvjetničkoj komori.[/li][/list]
[/left]

[b]DATUM:[/b] DD/MM/YYYY
[b]Potpis:[/b]

[quote]
[color=maroon][b]** OBAVEZNO popuniti u protivnom će biti odbijeno na OOC osnovi **[/b][/color]
[b]Vaš Forum Nick:[/b]
[b]Forum Nick Tag optuženog/ih:[/b]
[/quote]